FOTO – “Një Elhaida që nuk keni parë asnjëherë”, çfarë “po kurdis”, këngëtarja e njohur publikon fotot dhe komenton veten…

Çfarë po “kurdis” Elhaida Dani? Pyetja të vjen nytyrshëm teksa viziton rrjetet e saj sociale ditën e sotme. Këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto të veçanta, me një pamje të pazakontë për yllin e “The Voice of Italy”. Elhaida shfaqet me një luk që duket se paralajmëron diçka, në me një klipi, seriali apo filmi.

“Nje Elhaida qe nuk keni pare asnjehere 🙈 I had so much fun, Thank you for having me @ervinkurti @marianakondiofficial”, shkruan vetë Elhaida duke shoqëruar fotot që ka publikuar. Nuk është çudi që Elhaida të jetë pjesë e ndonjë filmi me metrazh të shkurtër apo të gjatë, klipi të ndonjë kënge të saj apo edhe serial ndoshta humoristik.

Sigurisht që dot ë merret vesh shpejt. Deri atëherë, shijoni këto foto që vetë Elhaida ka publikuar dhe ku shfaqet me një imazh që nuk e kishim parë anjëherë deri më sot. /ShkodraWeb/