Ngjarja e rëndë në Kavajë, bashkëshorti i burgosur në Gjermani interesohet se çfarë ka ndodhur me gruan e…

Ngjarja e rëndë ne banesen e 30 vjeçares Marsida Qatjas, ku polici i burgjeve Bledar Toçi vr.au me pistoletë ish-te dashurin e saj, 41 vjeçarin Dritan Haxholli, ka ndodhur nderkohe qe ne banese kane qene te tre femijet e saj. Marsida jetonte me femijet, pasi burri i saj vuan denimin ne nje burg ne Gjermani, i denuar per dr.oge.

Tvklan shkruan se për ngjarjen e rëndë, është interesuar nga Gjermania vetë bashkëshorti i Marsida Qatja. Nga burgu, ai ka kërkuar të mësojë se çfarë ka ndodhur me gruan dhe tre fëmijët e tij në banesën ku ndodhi kr.imi, të moshave përkatësisht 14, 9 dhe 2 vjeç.

Përmes një të afërmi të tij në Kavajë, i cili kishte shkuar në banesën e Marsida Qatja, kishte kërkuar t’i dërgonte fotografi në rrjetet sociale për të parë situatën e krijuar.

Pamjet brenda baneses nuk kishin nevoje per shume komente. Grila e derës së ballkonit nga ku kishte hyrë Dritan Hoxholli është e thyer, nderkohe qe pllakat jane te lara ne g.jak, dhe pertoke, mbeturina nga darka qe po konsumohej, pasi ne banese pervec Bledar Tocit ishin edhe dy miq te Marsides.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal