FOTO/ Nëse shikoni këtë grua, duhet të telefononi menjëherë ose të njoftoni policinë…

Loading...

Policia e Durrësit ka njoftuar se po kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e një shtetaseje, e cila është larguar nga banesa.

Bejet fjale per Edlira Rushitin 48 vjeçe, banuese në lagjen nr. 13 Plazh Durrës, e cila është larguar nga banesa pasditen e sotme rreth orës 16:00 dhe nuk është kthyer.

Është rreth 1,65 cm e gjatë, me flokë të zeza, të shkurtra dhe ka të veshur një bluzë dhe pantallona ngjyrë të zezë.

Familjarët kanë deklaruar se shtetasja e mësipërme vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Në rast identifikimi të saj, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.