ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur kryetarja e FRESSH, mesazhe dhimbje në rrjete sociale…

Një lajm i hidhur vjen nga socialistët. Kryetarja e FRESSH në Njësinë nr.6 në Tiranë, Rajselda Hamza, është ndarë nga jeta në një moshë shumë të re. Lajmi është bërë i ditur nga miq dhe kolegë të saj në rrjetet sociale, të cilët përcjellin mesazhi ngushëllimi për humbjen e aktivistes së PS. Mes mesazheve të shumta është edhe ai i deputetit të Partisë Socialiste, Eljo Hysko, i cili shkruan se nuk e beson ende që Hamza të ketë ikur nga kjo botë. Nuk dihet me saktësi se cila ka qenë arsyeja e ndarjes nga jeta parakohe të aktivistes socialiste në Tiranë. Përcjellja e saj për në banesën e fundit do të bëhet sot, e hënë, 15 korrik.

Loading...

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.