FOTO/ Monika Kryemadhi shigjeton Ramën: Ky edhe kopjacin s’e bën mirë…

Përmes një postimi në Facebook, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ironizon kryeministrin Edi Rama për vendosjen e emrit të poeteve kombëtar të avionëve të ‘Air Albania’. Kryetarja e LSI ka postuar disa foto nga kompania norvegjeze ‘Norwegian Air Shuttle’ për te cilën thekson se kjo kompani ka sjelle risinë e vendosjes se emrave te avionëve në respekt të heronjve dhe shkrimtareve të Norvegjisë. “Por ky edhe kopjacin se bën mire”- ka ironizuar kryeministrin, kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

VIDEO/ 100 fëmijë jetim të Shkodrës marrin çanta dhe mjete mësimore në prag të vitit të ri shkollor

FOTO/ Ditmir Bushati u nis çantat e shkollës 500 nxënësve në Shkodër dhe nga një “letër të hapur” urimi për vitin shkollor

Jepet masa e sigurisë për 5 “të fortët” e arrestuar nga RENEA, jo të gjithë mbeten në burg…

Close