FOTO – Moderatorja e njohur pranoi publikisht lidhjen me Mark Frrokun, vazhdon të publikojë foto me ish- deputetin e Shkodrës

Vetëm pak kohë më parë Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen e saj të shumëpërfolur me ish-deputetin e Shkodrës Mark Frroku. Dhe moderatorja duket më e lumtur se asnjëherë tjetër me dashurinë e saj të re.


Rudina publikoi foto duke qëndruar në krah të tij në ambientet e biznesit të tyre dhe të dy janë të buzëqeshur. Kujtojmë se moderatorja e quajti Frrokun një partner në jetë dhe në biznes. Ajo i dha fund martesës me bashkëshortin e saj Aleks, me të cilin ka edhe një vajzë, Viktorian.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!