FOTO/ Moderatorja e njohur ka një mesazh të fortë për njeriun e dashur që ka humbur…

Roza Lati është një nga moderatoret shqiptare më të përfolura. Ajo shpesh herë ka treguar edhe për sakrificat që i është dashur të bëjë në jetë pasi është rritur pa të atin. Dhe pikërisht ditën e sotem, kur babai i saj nëse do të ishte gjallë do të festonte ditëlindje, Roza ka zdhegjur t’i dedikojë disa rreshta mjaft prekës.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet varri i të atit dhe krahas saj shkruan:

“Nuk mbaj mend shume nga ty.. Por mbaj mend qe prane teje.. ndihesha e mbrojtur nga cdo gje. Di qe nga ty kam marr krenarine e tepruar. Fiksimin per pastertine. Nervin per ta bere dicka si dua une deri ne fund. Nuk dorezohem sic nuk dorezoheshe ti derisa saktifikoj dhe shendetin tim. Dua kafshet si ty. Dua kuajt dhe shoh dokumentare me kuaj si ty. Deti…. dua detin si ty…. notoj si ty. Jam e eger si ty. Jam shpirt i lire dhe e cmendur si ty. Te dua bab… gjithe jeten do me ndjeki figura jote… sepse ah dreqin… te ngjaj kaq shume!!!!!”.

Loading...