FOTO/ Merr fund dashuria e ministrit me gazetaren, ajo reagon me këtë mesazh…

Merr fund historia e dashurise se Ministrit të Brendshëm italian, Mateo Salvini me partneren e tij gazetaren, Elisa Isoardi. Ka qene kjo e fundit e cila e ka ndare lajmin me te njohurit dhe ndjekesit e saj ne Instagram, duke mos e kursyer nje falenderim per Salvinin, e nderkohe qe ka pranuar se ishte nje dashuri e vertete.

“Me të gjithë respektin për dashurinë e vërtetë që ka qenë. Faleminderit Matteo”- shkruan ajo, ne fund te mesazhit te postuar ne rrjetet sociale bashkengjitur me nje foto ne momente intime me ministin dhe numrin dy te qeverise italiane.