FOTO/ Merr fund dashuria e ministrit me gazetaren, ajo reagon me këtë mesazh…

Merr fund historia e dashurise se Ministrit të Brendshëm italian, Mateo Salvini me partneren e tij gazetaren, Elisa Isoardi. Ka qene kjo e fundit e cila e ka ndare lajmin me te njohurit dhe ndjekesit e saj ne Instagram, duke mos e kursyer nje falenderim per Salvinin, e nderkohe qe ka pranuar se ishte nje dashuri e vertete.

“Me të gjithë respektin për dashurinë e vërtetë që ka qenë. Faleminderit Matteo”- shkruan ajo, ne fund te mesazhit te postuar ne rrjetet sociale bashkengjitur me nje foto ne momente intime me ministin dhe numrin dy te qeverise italiane.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

ZYRTARE/ Sfida në Beograd, Liverpool “izolon” Shaqirin në Angli…

Gjyqtari shkodran Artan Broci kërkon përjashtimin e Ina Ramës nga trupa e Kolegjit të Posaçëm të Apelimit

Del dekreti, presidenti Ilir Meta cakton datën e zgjedhjeve për organet e qeverisjes vendore, do të votohet…

Close