FOTO – Merr flakë makina e parkuar pranë Kryeministrisë, policia në vendngjarje për të zbuluar shkaqet

Merr flake nje makine ne bulevard prane Kryeministrisë ne Tirane. Ngjarja ka ndodhur ne mesdite, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia. Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit. Nderkohe qe ne vend ka shkuar edhe zjarrfikesja, per shuarjen e zjarrit.


Ambienti eshte pushtuar nga tymi, qe eshte bere shqetesim edhe per kalimtaret, qe pikerisht ne kete vend presin te marrin autobusin.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!