ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Makina e Albin Kurtit përplaset me makinën e policisë në Tiranë…

Mbrëmjen e sotme kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përfshirë në aksident me makinë, në rrugën e Rinasit. Burime nga policia thanë, se makina në të cilën udhëtonte Kurti, është përplasur me një nga automjetet e policisë, por pa lëndime serioze

Kurti ndodhet sot në Tiranë, për të festuar fitoren e tij në zgjedhjet e mbajtura pak ditë më parë në Kosovë, ku doli forcë e parë.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.