NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO/ Lulzim Basha pret në seli ekipin e boksit të Vllaznisë, i sapo shpallur kampion kombëtar për të 22- ën herë

Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka pritur sot në selinë blu kampionët e boksit të klubit Vllaznia. Në një postim në Facebook, ndërsa shpërndanë foto nga takimi, kreu i PD-së shkruan se vizita e kampionëve të boksit ishte një “surprizë e bukur”.

“Surprizë e bukur vizita sot e kampionëve të saposhpallur të Ekipit të Boksit VLLAZNIA bashkë me. Bravo Shkodra!”, shkruan Basha.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!