FOTO/ Lulzim Basha në prokurori, ja për çfarë do të dëshmojë lideri i opozitës në organin e akuzës…

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka mbërritur pak minuta më parë në Prokurori ku do të pyetet lidhur me çështjen “Xhisiela”. Pas kallëzimit të bërë nga Taulant Balla për “kallzim të rremë” dhe “fyerje”, Basha do të pyetet sot nga prokurorët për këto akuza. Taulant Balla ka paditur po ashtu edhe Emiliano Nuhun.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ Pas dy orëve në prokurori, flet për mediat deputeti Salianji: Unë beso në Zot, tek Alizoti beson Rama…

Deputeti...

NGJARJA E RËNDË NË MAT/ Çfarë ndodhi me punonjësit e bashkisë flet pronari i lokalit…

Pronari...

Presidenti i Republikës hap garën për pasuesin e Bujar Leskaj në krye të Kontrllit të Lartë të Shtetit…

Presidenti...

Close