FOTO/ Lulzim Basha denoncon: Ja ku buron guximi dhe pushteti i bandave kriminale

Shkruan ne Facebook kryetari i PD-se Lulzim Basha: “Ja ku buron guximi dhe pushteti i bandave kriminale. Makina qe goditi policine mbreme ne Elbasan, eshte ne emer te Petrit Celes qe po shtrengon duart me Edi Ramen ne prani te kumbarit Qazim Sejdini. Policet e ndershem te Elbasanit denoncuan mbreme se i biri, Sueli ishte ne fakt ne makine, sebashku me dhendrin e Sejdinit. Edhe Edi Rama e di mire, por kjo eshte zgjedhja e tij; shtrengimi i duarve me krimin, per te siguruar vota ne zgjedhje,”. /ShkodraWeb/
(e.f/BalkanWeb)