FOTO – Kush e njeh gruan 78 vjeçare, duhet të njoftojë menjëherë policinë, ajo nuk mban mend se ku…

Kjo 78-vjeçare, Zyra Selimi nga Durrësi dhe ka humbur shtëpinë. Uniformat blu bëjnë me dije se 78-vjeçarja është në gjendje të mirë shëndetësore, por nuk mban mend banesën e saj. Aktualisht ndodhet në Drejtorinë Vendore të Policisë së Durrësit.


Kush e ka parë është i lutur që të kontaktojë në 129 ose mund të paraqitet në ambientet e DVP Durrës.

“Gjatë pasdites, në Shkozet, është gjendur e vetme në rrugë shtetasja Zyra Selimi, 78 vjeçe, e cila është në gjendje të mirë shëndetësore, por nuk mban mend banesën e saj dhe të dhëna të familjarëve.

Aktualisht kjo shtetase gjendet në ambientet e DVP Durrës.

Familjarët e saj ose çdo person tjetër që ka kontakte me ta mund të telefonojë në 129 ose mund të paraqitet në ambientet e DVP Durrës”, njofton policia.

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Channel