NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO – “Kujtim Gjuzi djeg convid19 ne fushkruj me nipat e tij”, deputeti i “opozitës së re” nuk merakoset për drejtshkrimin

Megjithëse qeveria shtrëngon gjithnjë e më shumë masat për të mos lejuar grumbullimin e njerëzve ambientetet publike, deputeti Kujtim Gjuzi publikon fotografi në rrjetet sociale duke pjekur mish qengji. Me gabime të shumta drejtshkrimore, Gjuzi shkruan: “KUJTIM GJUZI djeg CONVID19 ne fushkruj me nipat e tij”. Në një postim tjetër, Gjuzi shkruan se gëzon shëndet të plotë. “Eshte lajmi i rremë se Kujtim GJUZI eshte me CONVID19 nga portale fallso”, shkruan ai.


Kujtim Gjuzi: Qytetare shqiptar deputeti Kujtim GJUZI ju informon se: Gezoj shendet te plot. Eshte lajmi i rreme se Kujtim GJUZI eshte me CONVID19 nga portale fallso.Nese dikush ben shaka te renda per shendetin tim ju bej me dije se: Mashtruesit dhe ata qe shperndajne lajme te pa verteta do te perballen me drejtsin.Edhe nje her ju njoftoj se gezoj shendet te plote dhe jam ne dispozicion si edhe shikoni ne foto te familjeve ne nevoj sikurse sot ne mengjes 08 00 jam gjendur ne njesine administrative nr 4 TIRAN duke zgjidhur permes kryetares se ksaj njesie emergjencen ushqimore 50 familjeve te kumunitetit ROM dhe EGJIPTIAN e duke vijuar diten e punes ne vizit ne burgun e siguris se lart ne FUSHE – KRUJE e po ashtu derguam ne SHKODER nje femije qe e shihni ne foto. Miq gezoj shendet te plote dhe jam disponibël bashke me stafin tim. Lutem telefononi per cdo emergjenc tuajen ne telefon 003955 0682034007 Ec KUJTIM GJUZI

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!