FOTO/ Kryeministri Rama jep lajmin e mire per vogelushen…

Vogelushja qe u dogj para disa javeve me qumesht, eshte jashte rrezikut dhe shume shpejt do te behet gati per tu kthyer ne atdhe. Lajmin e ka dhene kryeministri Rama ne Facebook, i cili u investua personalisht per dergimin per kurim te vajzes jashte vendit. Rama shkruan: “A ju kujtohet Altea, bebja që u dogj dhe kishte vetëm një fije shprese për jetën? Sot ajo është jo vetëm përfundimisht jashtë çdo rreziku, po gati për t’u kthyer në shtëpi me prindërit e saj???”,- shkruan Rama.”. /ShkodraWeb/