FOTO/Kryeministri publikon në rrjetet sociale: Ja kush po udhëton me Air Albania sot…

Kryeministri Edi Rama ka postuar pak momente më parë në profilin e tij një foto të Air Albania, kompania shqiptare e fluturime, e cila do të çojë ekipin e Kombëtares shqiptare të futbollit drejt Izraelit.

“AIR ALBANIA çon Kuqezinjtë në Tel-Aviv”, ka shkruar Rama në foton e publikuar në Instagram, duke treguar se tashmë pas studentëve, gazetarëve dhe pensionistëve është rradha futbollistëve të Kombëtares të shijojnë fluturimin “me krahët e shqiponjës” dhe të kthehen me fitore.

Kombëtarja do të luaj nesër kundër Izraelit, në sfidën e vlefshme për “Ligën e Kombeve”.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Prokuroria duhet të vendosë të hënën për fatin e Saimir Tahirit, ka vetëm dy alternativa për ish- ministrin e brendshëm…

Prokuroria...

FOTO/ Vizita në Peshkopi, si e zhduku Enver Hoxha nga fotot Mehmet Shehun në 1981…

Në...

VIDEO/ “Far West” në mbrëmjen me muzikë, shqiptari dhe italiani…(detajet)

Një...

Close