NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO/ Këngëtarja shkodrane Arilena Ara zbulon lidhjen, në krah të saj menaxheri që njeh prej tetë vitesh…

Arilena Ara është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme që ka spikatur me talentin e saj, veçanërisht me këngën ‘Nëntori’. Ajo është munduar gjithmonë ta mbaj gjithmonë larg mediave jetën private. Mirëpo, kohët e fundit këngëtarja duket se ka vendosur të dalë hapur duke prezantuar për të gjithë të dashurin e saj, që është njëkohësisht dhe menaxheri Popi Kola.

Arilena publikon herë pas here foto me të si dhe i dedikom fjalë të ëmbla. Kujtojmë që çifti po bëjnë tetë vite që njihen, që nga periudha që Arilena konkuroi tek ‘Gjeniu i vogël’.


Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!