ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ I shpëtoi arrestit të shtëpisë, Saimir Tahiri po shijon në maksimum lirinë e tij

Ish-ministri i Brendshëm i cili i shpëtoi arrestit të shtëpisë duket se po shijon detin në këto ditë vere. I relaksuar, me miq e hipur mbi një kalë, vetë Tahiri ndan me ndjekësit e tij fotot e fundjavës. Ai duket aq i apasionuar dhe aq i lidhur me kalin sa thotë se është gati të niset në Itali me të.

Loading...

Lini një Përgjigje

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.