FOTO/ I shpëtoi arrestit të shtëpisë, Saimir Tahiri po shijon në maksimum lirinë e tij

Ish-ministri i Brendshëm i cili i shpëtoi arrestit të shtëpisë duket se po shijon detin në këto ditë vere. I relaksuar, me miq e hipur mbi një kalë, vetë Tahiri ndan me ndjekësit e tij fotot e fundjavës. Ai duket aq i apasionuar dhe aq i lidhur me kalin sa thotë se është gati të niset në Itali me të.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal