Foto/ I ati sapo la mandatin, e bija “ngushellohet” me pushime ne Maldive..

Fiona Nishani, vajza e ish-Presidentit Bujar Nishani duket se po e shijon pafund këtë verë. Bukuroshja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” foto nga brigjet e Maldives, shkruan Gsh.al. Nuk e dimë nëse vajza shoqërohet nga i ati, i cili përmbushi një mandat presidenti dhe hoqi petkun e kreut të shtetit. Fiona çdo verë ka preferuar të pushojë bashkë më familjen, por ç’po ndodh këtë verë?