FOTO – Grua me fat, Rudina Dembacaj dhurata për ditëlindje nga bashkëshorti dhe ish- bashkëshorti i saj…

Prezantuesja dhe aktorja e humorit, Rudina, ka festuar dje 36 -vjetorin, e sigurisht nuk munguan dhurata në ditën e saj të veçantë.


Në Instagram, ku ka postuar disa foto e video, Dembacaj ka treguar se partneri, Mark Frroku nuk është kursyer aspak për ditëlindjen e saj, duke e surprizuar me fishekzjarrë.

Por ka munguar as dhurata e ish- bashkëshortit të saj Aleksit, e cila ruan një marrëdhënie shumë të mirë me të edhe pas ndarjes. Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”.

ShkodraWeb Channel