FOTO/ Gazetari ngre dyshime: Njerëzit e infiltruar nga Veliaj tentojnë të marrin protestën e studentëve…

Gazetari i emisionit ‘Opinion’ në Tv Klan, Dritan Laçi, ngre dyshime se mes protestës së studentëve ka të infiltruar njerëz të kryebashkiakut Erion Veliaj. Ata shkruan ai, bëjnë thirrje për të mos politizuar protestën, si dhe mbajnë larg saj banorët e zonës së ‘Astirit’. Laçi sjell me foto, emër dhe mbiemër një prej studentëve, që sipas tij janë aty për t’i shërbyer Erion Veliajt dhe jo kauzës së madhe për të cilën të rinjtë janë në shesh.

Statusi i plotë

Ky eshte nje nga “studentet” qe sot u doli perpara banoreve te Astirit qe te mos bashkoheshin me studentet. Quhet Luis Kasneci dhe sic shkruan edhe vete frymezohet nga keshillat e Lali Erit.

Dhe aty del e bertet ne rresht te pare “Jo politike”. Tani studente nese doni te rrezoni Ramen me Kasnecet e Veliajt dmth me Spiune, lajmesa, se ky djali e di shume mire se cfare kuptimi ka mbiemri i tij, ky do jete mekati juaj.

Po edhe nje gje ama. Ne jemi me Pejdh Some se ju dhe Qorra nuk na beni dot. Ok????.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Veleçiku hap fals në Reshit Rusi”, mundet nga Besëlidhja…

Pas...

FOTO/ Studentët vazhdojnë protestat në Tiranë por Rama nuk e ka mendjen aty, ja ku është sot….

Në...

10 x 10/ Vllazni e shkëlqyer, fiton 3 – 0 me Skenderbeun dhe “fluturon” në gjysmëfinalet e Kupës

Tjeter...

Close