FOTO/ “Gati për një super ndryshim…”, Eni Koçi ndryshon pamjen dhe rikthehet pas tre vite…

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë bjonde këngëtaren e njohur Eni Koçi. Por së fundmi bukuroshja i ka habitur të gjithë duke bërë një ndryshim drastik në look-un e saj. Këngëtarja është shfaqur në rrjetet sociale me ngjyrë tjetër flokësh dhe ketë herë duket se i ka besuar të kuqes.

“Gati për një super ndryshim. Siç i kam pasur flokët para 3-viteve”, shkruan ajo në një video të postuar në Instastory.

Në këtë mënyrë ajo ka ndryshuar totalisht pamjen e saj. Megjitahtë nuk dihet nëse Eni do e mbajë gjatë këtë ngjyrë, apo do rikthehet sërish bionde. Kujtojmë që tre vite më parë në klipin e këngës “S’po t’gjej mo” Eni Koci ka qenë me flokë të kuqe.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal