FOTO/ Fundjavat e Berishes dhe Topallit jashte politikes

Fundjavat zakonisht, politikanet ja dedikojne familjeve te tyre. Mesa duket, Berisha ka dashur te evidentoje formen e mire fizike. Ish- kryeministri ka publikuar nje foto me veshje sportive ne breg te detit. Ne shenimin qe shoqeron foton ne FB, Berisha ka nenvizuar se ka bere 10 km ecje ne Gjirin e Lalzit. Ish- shefi i qeverise njihet per relaksin ne gjirin e natyres, por edhe rekordin e qendrimit ne ujin e detit qe sivjet nuk e ka ekspozuar.
Ish- kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, tashme jashte “kostumit” te deputetes, kete fundjave ja ka dedikuar Genarit, djalit te saj. Edhe ish- deputetja e Shkodres, ka zgjedhur bregun e detit, por pa dhene shume informacione. Shkruan thjeshte se eshte me Genarin. Duket se kane patur edhe nje mysafir qe nuk kane dashur ta ekspozojne, sipas gjasave, nje qen, te pakten duke gjykuar nga duart e Topallit. /ShkodraWeb/