FOTO/ Flor Mumajesi në lidhje me Kejsi Tola…gaboheni, ja kujt i ka propozuar kantautori i njohur…

Kantautori i njohur Flori Mumajesi ka vendosur që t’i plotësojë dëshirën këngëtares së famshme shqiptare, Bebe Rexha që ka për vitin 2019. Më 1 janar, Bebe kërkoi një partner nëpërmjet një postimi në “Twitter”. Madje ajo i dedikoi edhe një mesazh bashkëshortit të saj të ardhshëm.

Ajo i shprehu dashurinë personit që ende nuk e njeh: “Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja edhe më gjej. Dhe të dua”.

Këtë status e ka lexuar Flori, i cili i ka shkruar një mesazh privat Rexhës. Ai i vetëofrohet si bashkëshorti i saj. “Tak tak…Hape derën, jam unë burri <3. Më shpejt se kaq nuk vija dot”, i shkruan kantautori me shaka.

Tani presim sesi do e marrë këtë mesazh të Florit, dhe a do t’i kthejë përgjigje këngëtarja shqiptare.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Ministri Lleshaj rikthen në post të lartë drejtues oficerin e policisë të larguar nga ish- ministri Tahiri në vitin 2013…

Ministri...

MINUTA E FUNDIT/ Makina del nga rruga dhe përplas 3 kalimtarë, ndërron jetë gruaja 35- vjeçare…

Një...

EMRI/ Trupi i pajetë i peshkatarit gjendet në liqen 4 ditë pasi ishte shpallur i zhdukur…

Gjendet...

Close