FOTO E RRALLE/ Kur doktor Berisha ishte thjeshte nje…doktor

Fotot kur ish-kryeministri Sali Berisha ishte doktor janë mjaft të rralla. Një e tillë është publikuar së fundmi në media dhe na zbulon anën tjetër të njeriut që la mjekësinë për politikën. Fotoja e rrallë e ish-kryeministrit Sali Berisha është publikuar së fundmi nga gazetari Adi Darsi ne faqen e tij ne Facebook, ku shfaqet mes profesorëve dhe mjekëve të njohur në fakultetin e dikurshëm të Mjekësisë. Në foto me Sali Berishën është edhe kardiologu i ndjerë Ylli Popa.