FOTO+EMRA/ E diel aksidentesh, përplasen dy automjete humb jetën një person- lëndohen katër të tjerë…

Ka ndërruar jetë një nga personat që mbeti i lënduar pak minuta më parë, në një aksident fatal në fshatin Leshnicë të Korçës. Bëhet fjalë për drejtuesin e mjetit Volkswagen Agron Qamo. Në aksident u përfshinë dy automjete, ndërsa mbetën të dëmtuar edhe katër persona të tjerë. Aata janë identifikuar si: Daniel Hyka, Fiqerete Qamo, Gentiana Akballa dhe një 10 vjeçar me iniciale K.A.

Personat e lënduar janë dërguar menjëherë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e aksidentit.

 


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal