FOTO – Dy makina përplasen me njëra- tjetrën, fuoristrada futet në oborrin e një lokali…

Një aksident”i çuditshëm” mes dy mjeteve motorike është verifikuar në dalje të qytetit të Korçës.

Sipas asaj që raportohet nga vendngjarja, njëra prej makinave ka hyrë në oborrin e një lokali dhe ka dalë në magazinën e një shtëpie ngjitur.

Mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti.