FOTO – “Demokracia ka lindur në këtë qytet bashkë me krijimin e tij”, Bardh Spahia entuziast pas mitingut të prezantimit

Ditën e djeshme, ish- kryeministri Sali Berisha ka prezantuar zyrtarisht Bardh Spahinë si kandidat i “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë Shkodër. Spahia ka shpërndarë sot disa foto nga mitingu, ku lexohet qartë notat e optimizmit.

“Demokracia ka lindur në këtë qytet bashkë me krijimin e tij”, shkruan Spahia në Facebook, në faqen e tij zyrtare. Më poshtë, postimi në Facebook i kandidatit të “Shtëpia e Lirisë” për Shkodrëm Bardh Spahia.


✌🏻 Demokracia ka lindur në këtë qytet bashkë me krijimin e tij. 💙 Shkodra e dha provën e radhës dhe do ta vulosë me 6 mars 2022! ✅

📌 Si bir i këtij qyteti, jam ndjerë shumë krenar, falenderues 🙏🏻 për mbështetjen e fuqishme në misionin e rëndësishëm që kemi ndërmarrë për 💙 Shkodrën tonë, 💪🏻 opozitarizmin e vertetë dhe për Shqipërinë. 🇦🇱

💙 Shkodra ime, ❤️ Shkodra jonë, kjo “Zojë e randë” e Shqipërisë🇦🇱 pret shumë nga të gjithë ne! 🤝 Ne jemi gati në çdo kohë, nuk do të kursejmë asgjë! ✅

#BardhSpahia
#votonr2 ✌️

💙 Për Shkodrën, të gjithë bashkë! ✌🏻
#Shpresë #Ndryshim #Fitore