FOTO/ Dedikimi prekës i Xhensilës në foton e parë të Ajkës me “Skifterin”: E gjithë bota në dy njerëz…

Loading...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bëne paranjë jave prinder të femijës së tyre të parë.

Çifti pagezuan vajzën e tyre me emrin Ajka. Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocioniese për te voglen e tyre. Këtë here Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. ‘E gjithë bota në dy njerëz’ shkruan kengëtarja krah fotos.

Lini komentin tuaj...

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.