FOTO/ Dedikimi prekës i Xhensilës në foton e parë të Ajkës me “Skifterin”: E gjithë bota në dy njerëz…

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bëne paranjë jave prinder të femijës së tyre të parë.

Çifti pagezuan vajzën e tyre me emrin Ajka. Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocioniese për te voglen e tyre. Këtë here Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. ‘E gjithë bota në dy njerëz’ shkruan kengëtarja krah fotos.