NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO/ Kush është personi të cilit ku kapën 300 kile “mall” në furgonin me të cilin udhëtonte…(emri)

Informacion paraprak. Policia e Shkodrës ka sekuestruar këtë të mërkurë 300 kg “mall”. Siç njoftojnë efektivët e Shkodrës, sasia e kanabisit po transportohej me furgon, ndërsa është vënë në pranga poseduesI i saj, Gentian Meçaj. Sipas burimeve, mësohet se janë ndaluar edhe 4 persona Të tjerë. Nuk jepen shumë detaje për këtë ngjarje, ndërsa pritet që në vijim Policia e Shkodrës të dalë me një njoftim zyrtar për mediat.


Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!