FOTO/ “Bomberi” shkodran Bekim Balaj “kapet mat” me Kejvinën e Xing-ut…

Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, është kapur “mat” me bukuroshen e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, në një nga klabet e Tiranës. Nga fotot e siguruara nga “Intv.al”, futbollisti shkodran dhe modelja duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Nuk është çudi që 27-vjeçari të jetë në një lidhje me Kejvinën, gjithsesi asgjë nuk është e konfirmuar.

Bekim Balaj, i njohur ndryshe si futbollisti “Don Zhuan”, teksa në të kaluarën është përfolur për disa marrëdhënie dashurie me disa nga vajzat e showbiz-it shqiptar si Elita Rudi, Ilda Bejleri apo edhe me Viola Spiron.

Loading...