Foto/ “Bomba” shkodrane qe po marros Italine kete fillim gushti

Supermodelja e famshme tashmë e njohur në mbarë botën, Angela Martini ka nisur pushimet në Romë, të Italisë, aty ku dhe ka postuar një fotot mjaft provokuese. Mesa duket Angela, e cila prej kohësh po jeton një histori të bukur dashurie me të dashurin e saj miliarder, ka menduar që disa ditë të ndalet edhe në Itali. Roma është destinacioni i parë i Angelës, ku pritet që dhe ajo tu bashkohet VIP-ave që zgjedhin Jugun e Italisë për të kaluar pushime…pse jo dhe bregdetin shqiptar.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!