FOTO/ “Bëmë baba të të ngjaj…”, Jul Deda publikon përgjigjen e të birit kur i tregoi stolin ku u takua me bashkëshorten…

Aktori i humorit Julian Deda është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshëmria. Ai ka treguar gjithmonë se është shumë i hapur dhe transparent me ndjekësit. Së fundmi Juli ka publikuar një foto me familjen e tij nga Shkodra. Aktori zbulon se stoli ku ata janë ulur është stoli ku është takuar për herë të parë me bashkëshorten e tij. Juli i kishte dërguar fëmijët atje për t’i njohur me këtë fakt, por reagimi i djalit nuk ishte ai që priste.

I them femijeve: ‘Eja dalim nje foto tek ky stoli ketu. Eshte stoli ku mami dhe babi u takuan per here te pare, para 21 vitesh ‘. Vajza leshoi nje: ‘Uaaa sa bukur’, ndersa djali i keput nje: ‘Ça eshte ky takim n’stol, ishin mbyll lokalet?”’, shkruan Juli krahas fotos në Instagram.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal