FOTO/ Armina Mevlani dhe Berisha Jr. zyrtarisht të fejuar…

Blogerja Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni janë një nga çiftet më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Vetë 27-vjeçarja poston herë pas herë foto nga daljet e tyre të shpeshta. Ditën e sotme, Armina dhe Xeni kanë marrë vendimin të zyrtarizojnë lidhjen e tyre. Dyshja ka oprganizuar një ceremoni private me vetëm 30 persona, kur të gjithë kanë qenë familjarë.

Nga fotot e postuara nga blogerja pamë që Mevlani kishte zgjedhur një fustan me lule për rastin e saj të veçantë. Disa nga miqtë e çiftit kanë postuar foto ku mund të shohim qartë dekorin e tavolinës, ku mbizotërojnë lule të shumta dhe fruta. Kujtojmë që Shkëlzen Berisha është baba i dy fëmijëve nga martesa e tij e mëparshme me Sadije Berishën.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

Kush është polici nga Shkodra i ndaluar nga kolegët, dyshohet se falsifikoi praktika për pajisje me pasaportë biometrike (emri)

“Unë i “dhashë” Alizotit 200.000 euro, për Ballën 10 milion lekë janë hiç…”

Ja çfarë ndikon direkt në plakjen e shqiptarëve…(faktorët)

Close