FOTO/ Arbana Osmani feston ditëlindjen në një ditë me të përfolurin si i dashuri i saj, urimi i veçantë i moderatores për regjisorin nga M.Madhe..

Moderatorja Arbana Osmani feston sot ditëlindjen dhe në të njëjtën ditë me të feston dhe i shumëpërfoluri si i dashuri i saj, Eduart Grishaj.

Arbana, pasi u nda nga bashkëshorti u përfol për një romancë me regjisorin e njohur. Sot, në ditën e tyre të rëndësishme ajo ka ndarë një foto të tij në rrjetet sociale ku i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen binjak” të shoqëruar me zemra.

Arbana ka bërë këtë urim pa ndjerë problem se me këtë po “i hedh benzinë zjarrit” të thashethemeve për romancën e tyre “të fshehtë”.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ Mega- aksion i policisë në Jugun e vendit, vihen në pranga 61 persona- mes tyre shqiptarë, grekë e rusë… (detajet)

Një...

EMRI/ Vihen në pranga ish- kryekomunari dhe ish- shefi i Urbanistikës, ja për çfarë dyshohen…

Dy...

FOTO/ Shëtiste me “TT” në brez, vihet në pranga nga policia 39- vjeçari pasi u kallëzua nga qytetarët…

Qytetarët...

Close