FOTO – Arbana në supër formë vetëm pak ditë pasi solli në jetë Diellin, tregon dhuratat e veçanta të Eduartit të saj

Moderatorja e mirënjohur e Top Channel Arbana Osmani, vetëm pesë ditë pas lindjes së dytë të saj është shfaqur në super formë. Ajo ka sjellë në jetë djalin Diell, teksa partneri, regjisori i njohur Eduart Grishaj, nuk mund të mos i bënte disa dhurata.

Osmani shkruan se regjisori i shkoi në shtëpi me një çantë të mbyllur elegante që brenda kishte dhuratat për të pas lindjes.

Ajo i ka zbuluar vetë dhuratat e partnerit, një varëse me shkronjat që formonin emrat ”Jon Diell”, si dhe një buqetë me lule lejla. Tashmë Arbana do të mbajë në qafë varësen me dy emrat e djemve të saj, njërin prej të cilin e ka me burrin e parë, kurse të dytin të sapolindurin me regjisorin Eduart Grishaj.