NEWS I LAJME ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO/ Arbana dhe Eduarti “zyrtarizojnë” lidhjen, mesazhe publike në rrjete sociale: Ja zemër, ta përcjellim…

Arbana Osmani duket se po jeton kohën më të lumtur të jetës së saj dhe nuk tenton ta fshehë më lumturinë që i shkëlqen në sy. Së fundmi ajo ka postuar një foto me mikeshën e saj më të mirë, Xhemi Shehun, ndërsa sigurisht nuk ka munguar komenti nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.

Ja komentet e shkëmbyera në Instagram:


Eduardt Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqe une u ktheva

Arbana Osmani: Ja zemer ta percjellim sonte prandaj kemi dale

Xhemi Sheu: Kjo Xhemi zhduket neser..spo te pyes a do gje!

Eduart Grishaj- Arbanës: nuk gjete asnje mundesi ta nisje qe sonte se deri neser mos shkon pak si gjate

Xhemi Shehu: Sonte do rrish me gjyshen

Eduart Grishaj: Nje nate mund ta kaloi dhe me hasmin per nje fitore te gjate

Kujtojmë së Arbana dhe Eduarti së fundmi kanë qenë së bashku me pushime, ndërsa ditët e fundit ai ka qenë duke u marrë me xhirimet e filmit të ri.

Copyright © ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media