ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ “100 vite atlektikë Vllaznia” nderon më të mirët në këtë pervjetor të rëndësishëm…

Pasditen e së premtes Bashkia Shkodër dhe Sportklub Vllaznia kanë nderuar me një titull të veçantë atletët dhe trajnerët më të mirë të këtij klubi në 100 vite atletikë.

Me një ceremoni shumë kuptimplote, organizuar në fund të kupës “100 vjet atletikë Vllaznia” që u zhvillua në stadiumin “Loro Boriçi”, kryebashkikja Voltana Ademi e drejtori i SK Vllaznia Mark Kroqi kanë vlerësuar më të mirët e këtij sporti, të nxjerrë nga një komision i ngritur me njerëz të atletikës.

Vera Bregu- Bitani është nderuar me titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, akorduar nga Presidenti i Republikës.

PËR TË PARË TË GJITHA FOTOT, KLIKONI KËTU

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.