Flor Mumajesi flet per here te pare per semundjen dhe ata “qe ju be qejfi”

Shkruan ne Facebook kantautori i mirenjohur Flori Mumajesi, lidhur me semundjen e tij por ka edhe nje mesazh per te gjithe ata “qe ju be qejfi”: “Faleminderit te gjithe atyre qe me kane shrkuar per shendetin keto dite, po edhe atyre qe nuk munden… Ndersa atyre qe ju be qejfi apo benin komente te tipit (MIRE TI BEHET) ju them se dje me ndodhi mua, neser mund t’ju ndodhi juve! Nuk mund te gezoheni me fatkeqsine e dikujt. Lutem per ju, Zoti ju pastrofte shpirtin dhe te kuptoni se eshte me bukur te duash se sa te urresh…Nga neser bashke me djemte do ti rikthehemi koncerteve”, shkruan Mumajesi. /ShkodraWeb/