EUROPA LEAGUE/ Short aspak i lehtë për ekipet shqiptare, disi më të favorizuar gjirokastritët

Skuadrat shqiptare kane mesuar kundershtaret e turit te pare te Europa League. Partizani do të ndeshjet kundër Mariborit te Sllovenise ku ndeshjen e pare do e zhvilloje ne Tirane dhe te dyten ne fushen e kundershtareve.

Disi më me fat ka qenë Luftëtari i Gjirokastrës i cili do te ndeshjet me Vetspils te Letonise. Ndërkohë Laçi do të përballet me qipriotët e Anorthosis.

Short i vështirë për skuadrën laçiane pasi qipriotët janë ekip me eksperiencë.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.