Erdhi për pushime në Shqipëri, humb jetën sapo hyri në det 40 vjeçari…

Humb jeten sapo futet ne detin e Durresit nje 49-vjecar. Policia ben me dije se behet fjale per shtetasin me inicialet S.A., 49 vjeç, banues ne Gjermani. Sipas te dhenave te para mesohet se “ai është futur në det dhe ka ndërruar jetën, dyshohet për arrest kardiak”. Durrës/Informacion Paraprak: Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13, Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur v.dekjen, dyshohet arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal