Eranda Libohova e pranon për herë të parë: Jam plagosur shumë, ai iku në Amerikë dhe unë jetëm qaja…

Eranda Libohova është një nga këngëtaret shqiptare që publiku e do për muzikën e saj dhe e vlerëson gjithashtu. Por këtë radhë Eranda ka rrëfyer një pjesë të dhimbshme të jetës së saj, periudhën kur ka marrë plagët e dashurisë. E ftuar në “Siluetë”, këngëtarja tha se ai (Ish i dashuri) ishte larguar drejt Amerikës dhe ajo vetëm qante duke dëgjuar Tony Braxton.

“Jam plagosur një herë në jetën time. Qaja dhe dëgjoja Toni Braxton, pasi ai iku në Amerikë,”- u shpreh këngëtarja.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ Flor Mumajesi këngë për “dashurinë e humbur”, ai i kushtohet “Plas” Elvana Gjatës…

Fol...

Jul Deda e thotë troç: E verteta e shpërndarjes së grupit “The SHBLSH” lidhet me…

Aktori...

“Gabimet janë tipike italianësh, kërcënimi s’është bërë nga shqiptarë”, ish-deputetja socialiste “sqaron” ministrin: I dashur Salvini…

Ish-deputetja...

Close