EMRI+FOTO – Ndërron jetë elektricisti shkodran, 28 vjeçari humbi betejën me Covid- 19…

Korona virusi vazhdon të marrë jetë njerëzish, ndërsa nuk kursen as të rinjtë. OSHEE në Shkodër njofton se ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19, një 28 vjecar që punonte si elektricist. Në njoftimin e OSHEE-së, thuhet se Anton Çuni ndërroi jetë nga virusi, ndërsa shton se virusi nuk njeh moshë.


Postimi i OSHEE:

Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve 😢 U prehtë në paqe🙏.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania