EMRI+FOTO – Makina del nga rruga në afërsi të Shengjinit, ndërron jetë 19 vjeçari, plagoset pasagjeri…

Një aksident i rëndë, me pasojë humbjen e jetës së një të riu ka ndodhur në afërsi të Shengjinit, në zonën e Lezhës.

Nje automjet ka dale nga rruga ne segmentin Lezhe – Shengjin ne afersi te Knalles. Si pasoje e ketij aksidenti te rende ka nderruar jete drejtuesi i automjetit 19 vjecari Armando Pacani dhe eshte plagosur rende pasagjeri i tij.


Dyshohet se ne mjet kishte edhe persona te tjere, por jane derguar ne spital nga makina te rastesishme.


ShkodraWebCheck