EMRI+FOTO – Humbi jetën në aksidentin tragjik në Itali, ja kush është shkodrani 37 vjeçar…

Një 37-vjeçar shqiptar ka humbur jetën të shtunën në Varese të Italisë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes, kur një motoçikletë e drejtuar nga Alfred Voka, 37 vjeç, nga Shkodra, u përplas me një  automjet.


Voka humbi jetën brenda pak minutash, pavarësisht ndihmës së shpejtë që mbërriti menjëherë në vendngjarje.

ShkodraWeb i shpreh ngushëllime familjarëve, të afërmëve, miqve dhe të njohurve të të riut 37 vjeçar që humbi tragjikisht jetën në Itali.