EMRI/ Prej dy ditësh i shtruar në spital, humb jetën në rrethana të paqarta 58- vjeçari…

Një 58-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Korçë, në rrethana të dyshimta. Telha Kelo nga fshati Pojan ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm për shkaqe të cilat ende nuk dihen ose të paktën familjarët pretendojnë kështu.

Babai i dy fëmijëve ka qenë i shtruar në spitalin e Korçës para dy ditëve nga ku mjekët nuk kanë hasur ndonjë problem përveçse dhimbje koke dhe barku. Familjarët thonë se 58-vjeçari po kurohej prej dy ditësh nga tëmthi, ndërkohë që kanë kërkuar ta transferojnë në spitalin e Tiranës.

Trupi i Telha Kelos ndodhet në morg që prej orës 08:00 nga ku pritet të kryhen ekspertiza mjekoligjore. Ndërkohë me këtë çështje po merret Oficerët e Policisë Gjyqësore të Prokurorisë Korçë.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal