EMRI – Përmbyset zetori, humb jetën personi që e drejtonte, policia në vendngjarje…

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në Korçë, pranë fshatit Polenë.

Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur se një zetor është përmbysur duke e zënë poshtë shtetasin e identifikuar si Barjam Trendafili.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel