ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

EMRI/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, drejtuesi përfundon në spital pasi kalimtarët e nxorrën nga mjeti

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Tale, Lezhë. Një automjet ka përfunduar në kanal si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit.

Mark Murri drejtuesi i mjetit ka mbetur i lënduar dhe është dërguar për në spitalin e Lezhes. Kanë qenë kalimtarët që e kanë nxjerrë atë nga makina. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes ku po punon per zbardhjen e shkaqeve.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.