VIDEO+EMRI – Luhatjet e energjisë elektrike i shkrumbojnë banesën, për 30 minuta digjet gjithçka…

(foto ilustrim) Një banesë është shkrumbuar gjatë natës në Pukë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Laçaj” të këtij qyteti.

Raportohet se banesa, në pronësi të Gazmend Laçit, është përfshirë e gjithë nga flakët dhe për pasojë është djegur totalisht për 30 minuta. Fatmirësisht nga flakët nuk ka pasur persona të lënduar.


Po ashtu ka dyshime se shkak i zjarrit të jetë bërë një luhatje e energjisë elektrike.